MISJA FIRMY

 

Jesteśmy firmą, której celami są zysk – DOCHÓD, rozwój – INWESTYCJE, nowe rozwiązania – INNOWACJA, pozytywny wpływ na środowisko – EKOLOGIA oraz zadowolenie klienta – CZŁOWIEK.

 

Nasza firma stoi na zdrowym fundamencie. Wiemy kim jesteśmy, gdzie jesteśmy teraz i gdzie zmierzamy. Świadomi jesteśmy co robimy i dlaczego. Wierzymy w sukces i sens Naszej działalności. Nasze priorytety są biznesowe, ale JEDNOCZEŚNIE PROSPOŁECZNE i PROEKOLOGICZNE.

 

DOCHÓD – jesteśmy firmą, dlatego podstawowym celem jest osiągnięcie zysku. Działamy by zarabiać. Zysk ma wiele postaci. W przypadku firmy łatwo go wyliczyć. Stawiamy na ZYSK KOŃCOWY (suma naszych działań biznesowych, niekoniecznie wszystkich dochodowych, ma mieć wartość dodatnią).

 

INWESTYCJE – same chęci i praca nie wystarczą. Inwestując w park maszynowy, ludzi, technologie możemy sprostać Waszym i Naszym oczekiwaniom. Rozwój wymaga inwestycji. Brak rozwoju to powolna śmierć firmy – dlatego stale o tym pamiętamy.

 

INNOWACJA – nasze myśli skierowane są w przyszłość i nowe rozwiązania. Jesteśmy zainteresowani innowacjami. Stary pomysł może mieć nowe wykonanie. Dlatego nowe oczekiwania klienta przyjmujemy z dobrą myślą – to nas rozwija.

 

EKOLOGIA – można napisać „modne określenie i puste słowo”. Jesteśmy przykładem firmy, która wdraża tą idee w czyn. Skup złomu jest firmą w 100% PROEKOLOGICZNĄ. Każdy kg metalu, który dostarczysz do Nas, poddawany jest recyklingowi. Przyczyniamy się do oszczędności energii elektrycznej, wody, surowców kopalnych i bardziej czystszego powietrza. Co to oznacza dla Ciebie? Mniejsze ceny za gotowe produkty (tańszy sprzęt AGD, auta, domy, narzędzia, maszyny) oraz lepszą przyszłość dla Twoich dzieci.

 

CZŁOWIEK – kolejne modne i często puste słowo. Znowu chcemy wdrażać i potwierdzać ważność tej tezy. Nasi dostawcy to często osoby prywatne, które są prawdziwymi mrówkami pracy. Pracują ciężko przy zbieraniu złomu i przy okazji dbają o środowisko. Często są źle kojarzeni z marginesem społecznym. Jednak są ludźmi pracującymi, którzy nie proszą o pomoc. Dzięki ich pracy złom nie zanieczyszcza środowiska. Dlatego jesteśmy potrzebni dla naszych dostawców. Pamiętamy o każdym kliencie. Pamiętamy o naszym środowisku i sąsiedztwie. Nasze działania mają pomagać. Dołożymy starań aby każdy był zadowolony z naszej działalności. Jesteśmy EKO-FIRMĄ.

 

Nasz sekret tkwi w fundamentach, to pozwala śmiało patrzeć w przyszłość. Przyłącz się do Nas.